Het Zipwake 400E Round R1000 Kit Box trimsysteem is een dynamisch trimsysteem voor boten tot 30m. Met ronde R1000-interceptors en automatische besturing vermindert het rollen en stampen en verbetert stabiliteit, comfort, veiligheid en brandstofefficiëntie Lees meer.
Het Zipwake Series E 400E Round R1000 Kitbox Trimsysteem is een professioneel dynamisch trimcontrolesysteem dat is ontworpen voor schepen tot 30 m (100 ft) en snelheden tot 60 knopen (≈110 km/u). Als onderdeel van de Series E is het uitgerust met grotere, krachtigere dual-servo interceptors die speciaal zijn gebouwd voor zware en veeleisende omstandigheden, en superieure hefkracht bieden in vergelijking met de compacte Series S. Deze versie bevat ronde interceptors (R1000), speciaal ontworpen voor rompen met een radius van 1000 mm, wat zorgt voor optimale passing, verbeterde hydrodynamica en betere prestaties. Het systeem vermindert actief stampen en rollen, minimaliseert weerstand en verhoogt comfort, veiligheid en brandstofefficiëntie aan boord.
De kit wordt geleverd met een paar 400 mm ronde R1000 interceptors, een robuuste distributie-eenheid en een gebruiksvriendelijk bedieningspaneel met geïntegreerde GPS, gyro en 3D-versnellingsmeters voor automatische dynamische stabilisatie. Met NMEA 2000-compatibiliteit, modulaire uitbreidbaarheid en updatebare software biedt de 400E Round R1000 Kitbox een complete en toekomstbestendige trimcontrolestructuur voor grotere vaartuigen.
Ronde Interceptors (IT400-E R1000)
Twee ronde interceptors van 400 mm, ontworpen voor rompen met een radius van 1000 mm. Uitgerust met dual-servo actuatoren leveren ze snelle, nauwkeurige bewegingen en superieure hefkracht, zelfs bij hoge snelheden en zware belasting.
Distributie-eenheid (DU-E)
Levert stroom en connectiviteit aan het systeem. Ontworpen om zware maritieme omstandigheden te weerstaan – waterdicht, oliebestendig en vonkvrij. Inclusief een 4 m stroomkabel en geïntegreerde elektrische bescherming.
Bedieningspaneel (CP-E)
Een groot, bij zonlicht afleesbaar kleurendisplay met dubbele draaiknoppen voor intuïtieve handmatige aanpassingen en realtime feedback. Geïntegreerde GPS-, gyro- en versnellingsmeters maken volledig automatische werking mogelijk en stabiliseren trim en rol dynamisch voor optimale prestaties.
INSTALLATIE-INSTRUCTIES
De ronde R1000 interceptors zijn speciaal ontworpen voor rompen met een radius van 1000 mm en zorgen voor optimale hydrodynamische passing. Geïntegreerde montageplaten vereenvoudigen de installatie, terwijl optionele waterdichte doorvoeren veilige kabelgeleiding boven of onder de waterlijn mogelijk maken. Het modulaire systeem maakt uitbreiding mogelijk met maximaal zes interceptors per DU-E, wat flexibele configuraties voor grotere schepen biedt. Correcte afdichting van doorvoeren is essentieel om waterdichtheid en langdurige betrouwbaarheid te garanderen.