De SS175L volgt bodemcontouren op diepe visgronden met een brede Low CHIRP-bundel. Hij combineert een nominaal dieptebereik van 762 m voor offshorevisserij met een vrijwel vlakke RVS-behuizing. Hulp bij het kiezen van de juiste variant: Lees meer.
De AIRMAR SS175L biedt een groot dieptebereik in een roestvaststalen thru-hull ontwerp dat geschikt is voor boten van glasvezellaminaat, hout en metaal. Het vermogen van 1 kW en de 40–60 kHz Low CHIRP-band ondersteunen bodemvolging tot een opgegeven maximale diepte van 762 m (2.500 ft). De brede bundel van 32°–21° is geschikt voor zeevissers die diepere visgronden doorzoeken en bodemcontouren over een groot gebied onder de boot volgen.
De behuizing met laag profiel sluit vrijwel vlak aan op de romp. Een vast onder 0°, 12° of 20° gekanteld element compenseert de romphoek op de montageplaats en richt de bundel naar beneden zonder extern stroomlijnblok. De SS175L meet diepte en watertemperatuur met een snel reagerende temperatuursensor. Bij montage in een metalen romp is elektrische isolatie tussen de roestvaststalen behuizing en de romp vereist, volgens de instructies van AIRMAR.
Kies aan de hand van de onderstaande informatie de variant met de elementhoek die past bij de romphoek van uw boot en de aansluiting die uw sonarapparatuur vereist. NC-varianten hebben een geïntegreerde kabel van 12 m met losse draadeinden voor aansluiting op compatibele apparatuur. Mix and Match™-varianten hebben een geïntegreerde kabel met een 12-pins AIRMAR-connector en vereisen een CHIRP-adapterkabel die past bij uw fishfinder of blackbox-sonarmodule.
SS175L RVS Thru-Hull Transducer
1 kW Low CHIRP-transducer met de vaste interne elementhoek die voor uw romp is geselecteerd.
Geïntegreerde kabel met geselecteerde aansluiting
Geleverd met een 12-pins AIRMAR Mix and Match™-connector of een kabel van 12 m met losse draadeinden, afhankelijk van de gekozen variant.
AIRMAR 12-pins Mix and Match™
Zonder connector · kabel van 12 m
Controleer of uw sonarapparatuur de SS175L ondersteunt en geschikt is voor de gekozen aansluiting. Raadpleeg de filters voor apparaatcompatibiliteit voor bevestigde Furuno-combinaties; laat bij andere merken de ondersteuning bevestigen door de fabrikant van de apparatuur.
Maak de aansluiting van de Mix and Match™-varianten compleet met een AIRMAR Mix and Match™ CHIRP-adapterkabel van 1 m, eveneens verkrijgbaar op de website. De adapter wordt niet meegeleverd met de transducer.
Kies de adapter die past bij de transduceringang en de Low CHIRP-aansluiting van uw apparatuur.
Aansluiting met losse draadeinden
Optionele verlengkabels
Deze verlengkabels zijn bedoeld voor de Mix and Match™-varianten en vervangen de vereiste adapter niet.
Meet de romphoek op de montageplaats voordat u de elementhoek kiest. Gebruik een rompgat van 95 mm voor glasvezellaminaat of hout, of 105 mm voor metaal. Gebruik bij metalen rompen de door AIRMAR voorgeschreven isolatieonderdelen om de roestvaststalen behuizing elektrisch van de romp te isoleren. Kies een positie waar de transducer onder water blijft en de waterstroming vrij is van turbulentie. Richt het gekantelde element uit volgens de instructies en leid de kabel uit de buurt van elektrische storingsbronnen. Maak de aansluiting zoals voorgeschreven voor de gekozen variant en sonarapparatuur.
Bij Sail360 helpen we u bij het kiezen van scheepsuitrusting die is gebouwd voor prestaties en een lange levensduur.
Tilted Element CHIRP Transducers
Mix and Match Transducer Cable System